Ceny


Pracovníci Ekoenergie Praha s.r.o. se již mnoho let specializují na oblast moderního manažerského řízení velkých i malých vozových parků, a to nejen v České republice.

Zaměřujeme se výhradně na nejlepší produkty z oboru, bezpečně ověřené a již úspěšně zavedené. Takové záruky nám poskytuje  holandská firma DigiCore Europe, se kterou na systému C-Track spolupracujeme.

Naši zákazníci obdrží vždy výrobky ověřené, pečlivě vyzkoušené a spolehlivé.

Jako příklad z nedávné minulosti zmiňujeme i náš velice úspěšný systém " Fleetlogic off-line“ , provozovaný mnoha našimi spokojenými zákazníky v České i Slovenské republice již od roku 1995.

Na všechny naše výrobky zajišťujeme servis i odborné poradenství.

Instalaci jednotek C-Track do Vašich vozidel provádějí vždy naši specialisté, pro Vaše pohodlí většinou na místě, ve Vaší firmě.
Náš určený vedoucí projektu se postará o kompletní instalaci dispečerského pracoviště ve Vaší kanceláři, systém uvede do bezchybného provozu a zajistí potřebné zaškolení Vašich spolupracovníků.

Naše ceny

jsou pro Vás příznivé a rychle návratné, na požádání Vám rádi zašleme ceník. Konečné ceny pak budou dohodnuty při vzájemném projednání přesné specifikace rozsahu dodávky.

Rádi Vás informujeme - a Vy si můžete ověřit, že ceny pro naše zákazníky v České a Slovenské republice jsou vždy o 20 % nižší oproti cenám stejného výrobku C-Track v západní Evropě a až o 50% nižší, než v jiných částech světa.